Menu
  •  
  •  
  •  

Zwart Suede Dansschoenen Heren - Ballroom, Salsa Schoen Lage Hak 1,5 cm - Werner Kern 28058 Modena

Zwart Suede Dansschoenen Heren Ballroom Salsa Schoen Lage Hak 1,5 cm Werner Kern 28058 Modena Bestseller
€ 134,95 (inc 21% BTW)
+
Werner Kern
€ 134,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

Werner Kern 28058 dansschoenen hebben een simpele en tegelijk unieke look doordat de schoenen volledig uit suède bestaan. De zeer hoge kwaliteit materialen zorgt voor een perfecte pasvorm en extra veel draagcomfort.

Met een hakhoogte van 1.5 centimeter kan deze schoen gedragen worden voor meerdere dansstijlen als tango, ballroom, latin en salsa. Door de suède zolen kunt u soepel draaien en zal er minder druk staan op de knieën en rug.  Er wordt sterk aangeraden een dansschoenen borstel aan te schaffen om de zolen te borstelen na het dansen. Door het onderhouden van de zolen, zult u de levensduur van de schoenen aanzienlijk verlengen.

De 4 veter gaten zorgen ervoor dat u de schoenen strak genoeg aan kunt trekken en de voet zal hierdoor stevig in de schoen blijven zitten. De gehele binnenvoering is gemaakt van kalfsleer en is ook nog eens verstevigd.

-5% Korting
Op je eeste bestelling.
Gebruik kortingscode: FIRSTTIME