Menu
  •  
  •  
  •  

Dames Dansschoen Zilver Leer - Suede Zool - Hak 6 cm - Open Neus - Anna Kern 740-60

Anna Kern 740-60 zilverkleurige Dames dansschoenen met Enkelbandje van Leer Bestseller
€ 104,95 (inc 21% BTW)
+
Anna Kern
€ 104,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

De Anna Kern 740-60 zijn elegante dansschoenen, geschikt voor onder andere Latin en Salsa. Dit model heeft een mooie opengewerkte voorkant, waar als versteviging gaas is tussen gezet. Deze dansschoen heeft een stabiele hak van 6 centimeter, en een bandje die zowel om de enkel als om de wreef gedragen kan worden

De suède zool zorgt ervoor dat u gemakkelijk kunt draaien en veel grip heeft op de dansvloer. Deze dansschoenen bestaan uit zacht leer wat zich gaat vormen naar de voet. Verkrijgbaar in de kleur zilver wat deze dansschoenen een zomerse uitstraling geeft. Ook verkrijgbaar in het zwart of goud.

-5% Korting
Op je eeste bestelling.
Gebruik kortingscode: FIRSTTIME